Bonus Kazanına Hoş geldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin iletişim Adreslerimiz Harici Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemlidir.

Bizimle İletişime Geçin

live:bonuskazani
[email protected]

Kızılay Web Banner 468X060

BEYZBOL BİLGİ

  • Konbuyu başlatan Chief
  • Başlangıç tarihi

Yatırımı olanlara

Genco bahis ve betparibu geçen ay yatırımı olanlara 50 ser freespin yüklenmiş belki işinize yarar

BETKOLİK YUKLU CEKİM HK.

Arkadaşlar nasipse betkolikte gün içinde yüklü çekim yapacağım 6-7 bin kadar , cevrimim sunum bunum herşeyim temiz, site hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim, ayriyeten çekim gelirse beğenenler arasından bir kaç arkadaşa da ufak bı yardım yaparım. Oynayan bilen yazsın ağalar site sağlama benziyor bakalım. Editleyecegim olan biteni

Kalebet Cekım sıkıntı alırsam hepsini 2bin dağıtırız

Kalebete 165 tl attım sabah çok bahıs yaptım 4-5 saat sonra hesabı sıfırladım kayıp bonusu alıp kaybettım yüz daha attım kayıp bonusu aldım kaybettım hesap sıfır ken sabah ana parayla oynanan kuponlardan bırı ıade olmuş o parayı 4.4 k falan yapıp cekım verdım silip bakıyeyı 5yuz tl yaptılar son yüz tl nın kayıp bonusundan 20 kat max cekım dıye bakıye ana para bakıyesıydı bonusla alaksı yok egerıalırsak 2 sını dağıtırız burada
C

Chief

Guest
Beyzbol 9 Kişiden Oluşan Iki Takım Arasında Oynanan Bir Oyundur. Beyzbol Taktik Olarak Defansa Dayalı Bir Oyundur. şöyle Oluyorki; Bir Takım Atakdayken Sahada Bir Vurucu (The Batter) Varken, Karşı Takımda Ise Birisi Atıcı (Pitcher) Geri Kalanı İse Kaleci Ve Dış Saha Oyuncuları Olmak Uzere 9 Kişi den Oluşur. Bu Sebepten Oyun Defansa Dayalıdır.
Oyun Defansa Dayalı Olmasına Ragmen Oyunda En Fazla Atak Yapan Takım Yani En Fazla Koşu Yapıp Sayı Kazanan Takım Oyunu Kazanır.

Beyzbol da Oyuncu Dagılımı Nasıldır?

Beyzbolda Iki Takım Oldugunu Ve Bu Takımlarda 9 Kişi Olduğunu Söylemiştik. Oyunda Bir Takım Defans Yaparken Bir Takım da Atak Yapar.

Sahada Defans Yapan Takımdan 9 Kişi Bulunurken, Atak Yapan Takımdan Sadece Bir Kişi Bulunur.
Atak Yapan Takımda Sahada Bulunan Kişi Vurucu (The Batter)’dur. Resimde Kırmızı Kutuda V Harfi Ile Gösterilmiştir.

Defans Yapan Takımda Ise 9 Kişi Mevcuttur. Defans Yapan Takımda En Önemli Adam Atıcı (Pitcher)’dır.
Diğer Oyuncular İse Aşşagıdaki Gibidir. (Burada Alttaki Resme Göre Defans Oyuncularını Yerleri Ve Görevleri Belirtilmiştir.)


Defans Yapan Takımdaki 9 Oyuncu Sırasıyla Sunlardır.
1) Atici
2) Tutucu
3) Birinci Kaleci
4) Ikinci Kaleci
5) Üçüncü Kaleci
6) Dödüncü Kaleci (Kısa Mesafe Kesici Adınıda Alır)
7) Sol Dissaha Oyuncusu
8) Orta Dissaha Oyuncusu
9) Sag Dissaha Oyuncusu
Bu Oyuncuların Dısında Sahada Atak Yapan Takımın Kale Kocları Yer Alır. Bunlar Resimde Kırmızı İle Gösterilen Ve KK Kısaltmasına Sahip Simgelerdir. Bu Adamların Görevleri Atak Halinde Koşu Yapan Kişileri Gerektiginde Yönlendirmektir.
Resim de Yeşille Gösterilen Yerler Ise Hakemlerin Yerleridir.
Resimde Görülen Vurucu Tutucu (2 Nolu Oyuncu) ve Hakemın Yer Aldığı Buyuk Dairenin Sag Ve Solunda Ise Ikı Adet Kucuk Yuvarlark Mevcuttur. Bu Yuvarlaklar Ise 1. Vurucudan Sonra Sırası Gelıcek 2. Vurucunun Durabilecegi Yerlerdir.
Genel Olarak Bir Beyzbol Sahasındaki Oyuncu Dağılımı Bundan Ibarettir.

Beyzbol Sahasındaki Temel Kavramlar.

Bir Beyzbol Sahasındaki Noktalar Temel Olarak 4 Tanedir.
Bunlar:
Home Base
1. Base
2. Base
3. Base

Beyzbol Sahasında Bir Vurucunun Yapmıs Olduğu Vuruşun Düştügü Bölgede Önemlidir.


Resimdede Görülecegi Gibi Gecerli Olan Bölgeye Düşen Top Geçerlidir. Faul Bölgesine Düşen Top ise Gecersizdir Ve Yapılan Vuruş Gecersizdir. (Haliyle )
Oyun Nasıl Oynanıyor? Kim Ne Yapıyorda Sayı Oluyor?

şimdi Oyun En Başta Bahsettigim Gibi Defans Ve Atak Takımın Yerlerini Alması Ile Başlamaya Hazır Hale Gelıyor.

Atak Takımın Vurucusu (Batter) Elınde Beyzbol Sopasıyla Beklerken, Defans Takımının Atıcısı (Pitcher) Elinde Top Ile Sekil-1 deki Resimde 1 Numaralı Bölümde Yerini Alır.

Atıcı (Pitcher) Amaç Olarak Tam Karşısında Yer Alan Vurucuya (Batter) Topa Vurdurmamak Icın Atışlar Yapar.

Vurucu (Batter) ise Kendisine Dogru Atılan Toplara Elındekı Beyzbol Sopasıyla Vurmaya Calısır.
Oyun Temel Olarak Bu 2 Harekete Dayanır.

Atıcı (Pitcher) Elindeki Topu Karsı Takımın Vurucusuna Dogru Fırlatıyor Fırlatmasına Ama Öyle Saga Sola Top Atmaklada Olmuyor Bu İş. Attıgı Topun Bir Bölgeye Denk Gelmesi Ve Sayılması Gerekıyor. Bu Bölgeye Strike Bölgesi (Strike Zone) Deniliyor. Bu Bölge Yaklasık Olarak Vurucunun Gögüs Hizası ile Dizleri Arasında Kalan Bir Alandır.

Atıcı (Pitcher) Atmış Oldugu Topları Bu Alana Denk Getırmek Zorundadır. Aksi Takdirde Yapmış Oldugu Atış Geçersiz Sayılacak (Strike Out) Ve Tekrardan Atmak Zorunda Kalıcaktır. Bu Bölgeye Denk Gelen Toplar Kabul Edilmektedir.


şimdi Diyeceksinizki Eşşegin Pipisi Nerden Bilicez O Kareye Denk Gelıcekmı Gelmıycekmı Diye. İşte O Zaman Devreye Plaka Hakemi Giriyor. Plaka Hakemi Tam Olarak, Vurucunun Arkasında Bulunan Tutucunun Arkadasındadır. Strike Bölgesi ile Ilgılı Kararları Bu Hakem Verir.
Oyun Esnasında Pitcher -Batter Aşkı!!!

Beyzbolda Genelde Atıcı (Pitcher) ve Vurucu (Batter) Karşı Karşıyadır. Bu Ikilinin Olası Durumlarına Göz Atarsak Aşşagıdaki Durumlar Ortaya Cıkar.

Atıcı Topu Yollar ve Top Strike Bölgesine Denk Gelmezse Atış Tekrarlanır. (Vurucu Hamle Yapmazsa). Parantez Icini Hemen Acıklayalım. Bir Atıcı Topu Strike Bölgesi Dısına Denk Getirdi Mesela Fakat Vurucu Topa Hamle Yaparsa Bu Atış Sayılır Ve Vurucu Iskalamıs(Strike) Olur.

Atıcı Bir Vurucuya Toplam Olarak 3 Kere Top Atar. Bu Atışların Hepsi Strike Böglesine Denk Gelirse Ve Vurucuda Iskalamıssa (Strike) O Vurucu Oyun Dısına(Out) Alınır. Yane Atılan Topu 3 Kere Iskalayan Bir Vurucu (Batter) Oyun Dışı (Out) Olur. Kısaca 3 Strike 1 Out Olur. Sıradaki Vurucu Gelir.

Defans Yapan Takım Ne Zaman Atak Olur?

3 Strike 1 Out Olur Demişdik. Atak Yapan Takım 3 Kere Out Olunca Yane 3 Adet Atıcı (Batter) Oyun Dışı Kaldıgında O Takımın Hucüm Yapma şansı Bitmiştir. Atak Yapan Takım Bu Sefer Defans Yapan Takım Olarak Sahada Yerini Alır, Bu Seferde Defans Yapan Takım Atak Yapan Takım Halini Alır Ve Home Base Diye Adlandırdıgımız Bölümde Vurucusu Ile Yerini Alır. VeAtılan Toplara Vurmaya Onlar Calısır.

Hep Iskaladık Artık Topa Vuralım!

Atıcı Topu Yolladı Strike Bölgesinden Gecti, Ama Oda Nesi Vurucumuz Topa Çotonkkk Diye Vurmuş. Eeee şimdi Ne Olucak Görelim.

* Atııgı Top Faul Bölgesine Düşerse Yapılan Atış Geçersiz Sayılır Ve Iska (Strike) Hanesine 1 Sayı Eklenir. Sıradaki Atış Icin Bekler.
* Attığı Top Ön Bölgedeki Kaleci Yada Dış Saha Oyuncuları Tarafından Havada Tutulursa Yine Başarısız Bir Atış Yapmış Olur.
*Vurduğu Topa Herhangi Bir Kaleci Yada Dış Saha Oyuncusu Tarafından Havada Yakalanmaz Ve Gecerli Bir Bölgeye Düşerse işte O Zaman Maraton Başlıyor.
Bu Durumda Vuruşu Yapan Kişi Elindeki Sopayı atarak Home Base den 1. Kaleye Dogru Koşmaya Başlıyor. Burdaki Olay Tamamen Köşe Kapmaca Oyunundaki Gibidir. Vuruş Yapan Adam Bundan Sonra Bir Koşucudur.

Beyzbolda Sayı Yapabilmek Icin Yapılması Gerekeken şey Vuruş Yapıldıktan Sonra Home Base den Kalelere Koşmaya Başalayan Adamın Kaleleri Tek Tek Ele Geçirerek Yane Dokunarak Yine Home Base Ulasması Gerekir. Bu Sayede Takımına Bir Sayı Kazandırmıs Olur.

Topa Vurdun Öyle Koşmakla Olmuyor!

Topa Vurduktan Sonra Kaleleri Tek Tek Koşmakla Olmuyor Bu İşler. Dış Saha Oyuncuları Ve Ic Sahada ki Kaleciler de Armut Toplamıyor O Arada. İşte O Adamların da Görevi Eger Vurucu Topa Vurursa O Topu Bir şekilde Yakalayık Koşunun Önünü Kesmektir.

Vurucu Topa Vurdu. Top İc Yada Dış Sahada Bir Bölgede Defans Oyuncusu Tarafından Yakalandı. şimdi Köşe Kapmaca Başlıyor. Burda Amaç Koşucunun (Topa Vurduktan Sonra Bu Ismı Alıyor) Kaleleri Ele Gecırmesını Daha Baska Bir Degısle Home Base Ulasmasını Engellemek. Nasıl mı Oluyor. Örnegin Vurucu Topa Vurdu Ve Kosmaya Başladı, Topu Defans Oyuncularından Bir Yere Degdıkten Sonra Yakaladı. Bu Topu Yakalayan Adamın Derdi şu Dakikadan Sonra Koşucudan Önce Topu Kalelerden(Bases) Birine Ulaştırmak Zorunda.

Mesela Vurucu 1. Kaleye Dogru Koşuyor Ve Defans Oyuncularından Önce O Kalede Bulunan Beyaz Süngere Defans Oyuncularından Önce Dokunursa O Kaleyi Kapmış Olur. Ama Eger Defans Topu Kaleye Koşucudan Önce Getirirse Vurucu Armut Gibi Acıkda Kalıp Oyun Dısında Kalıyor. Yane Mantık şu; Eger Atak Takımıysan Bir Base de Durmak Zorundasın.

Mesela Vurucu Saglam Bir Vurus Yaptı Ve Topu Dış Sahada Yakalanması Zor Bir Bölgeye Yolladı. İşte O Zaman Atak Takım Icin İşler Cok Iyı Demektir. Burda Vurucu O Top Geri Gelene Kadar Ben 1. Kaleyi Ele Gecirir Hatta 2. Kaleyi Ele Gecirip 3. Kaleyide Zorlarım Diyebilir. İşte Olay 2. Kaledeyken Vurucunun Koşusuna Bağlı. Tamamen Karar Verme Mekanizması; Eger Oraya Toptan Önce Varırsa Takımına 1 Sayı Kazandırmak Icin Sadece Home Base e Ulasmak Kalıcak. Ama Ben Toptan Önce Gıdemem Diye Dusunurse 2. Kalede Kalarak Orda Kalıyor.

2. Kalede Kalan Vurucunun Yerine Diger Bir Vurucu Gelıyor Ve Sırayla Atış Yapmaya Başlıyor. Eger Kişi Başarılı Bir Atış Yaparsa Hem Kendisi 1. Kaleye Dogru Yönelırken, 2. Yada 3. Base de Bulunan Adamın da Home Base e Ulasmasını Saglıyor Ve Takımına Bir Sayı Kazandırıyor.

Yane Kısacası Köşe Kapmaca Mantıgında Beyzbol Sahasında Bir Tur Atmak Ve Mumkun Oldugunca Kale Kaparak Sayıya Sayı Ekleme Mantıgı Söz Konusudur.

Peryot (Inning) Mantığı Ve Maç Sonucu

Bir Beyzbol Macı Toplam 9 Peryot(Inning) Oynanır.Maça Her Zaman Misafir Takım Atak Modunda Başlar. Bir Peryotda Her Takım Bir Kere Defans Bir Kere Hücum Oynarlar. Bir Peryodun Tamamlanabilmesi Icın 2 Takımında Atak Hakları Sırasın da 3 Kez Out Olması Gerekir. Böyle Böyle Toplam 9 Peryot Oynanır. 9 Peryot Sonunda Eger Beraberlik Söz Konusu İse Mac Uzar. Macın Uzaması Berberlik Bozulana Kadar Bir Peryot Bir Peryot Devam Eder. Ev Sahibi Takım Eger Macın 9. Peryodunda Hucüm Hakkı Ondayken Önde Ise, İsterse Hucüm Hakkını Kullanmadan Macı Bitirebilir Ve Macı Kazanmıs Olur.

Genel Bir Özet

Yukarıda Yazılan Her Seyi Kısaca Bir Özetlersek, Oyun Defans Agırlık Bir Oyun. 9 Kişiyle Oynanıyor. Oyun Genel Anlamda Atıcı Ve Vurucu Arasında Geciyor. Vurucu 3 Kez Topu Iskalarsa Oyun Dışı Kalıyor. Ve Atıcı 3 Oyuncuyu Oyun Dışına Yollarsa Bu Sefer Roller Değişiyor. Atak Yapan Takım Defans, Defans Yapan Takım da Atak Oluyor Ve Aynı Sekılde DEvam Edıyor. Bir Takımın Sayı Kazanması Icın Vurucunun Atıcının Attığı Topa Vurması Ve Sırayla Kaleleri Ele Gecirip Home Base e Ulasması Gerekıyor. Kaleleri Kaparken Kalelere Toptan Önce Ulasması Gerekır. Aksi Takdırde Oyun Dışı Kalıyor.
 

Bahis Forum / Bahis Forumu / Bonuskazanı

Bahis forumu , bahis forum sitesi Bonus Kazanı kazandırıyor

Bahis forum siteleri arasında en seçkin konumda olan Bonus Kazanı adresimiz oldukça fazla kişiye ev sahipliği yapan bir bahis forumu olarak kazandırmaya devam ediyor. Her gün birbirinden farklı deneme bonusu veren siteler arasından dilediğini seçen kullanıcılarımız yaptıkları yatırım karşılığında oldukça güzel dönüş almaktadır. Bahis sektörüne yön veren sitelerden birisi olarak kullanıcılarımız için her zaman güvenilir bahis siteleri sunuyoruz. Bu sayede sitemizdeki üyelerimiz yatırımlarının karşılığını en iyi şekilde almaktadır. Sitemiz üzerinden canlı bahis siteleri ile kazanmaya başlayın ve farkımızı hissedin. Türkiye'nin en güvenilir bahis forumu ve en çok tercih edilen bahis forum sitesi olarak sizlerleyiz. Bahis forumu / Deneme bonusu adresi Bonus Kazanı
Bahis Forumu üzerinden aklınıza takılan her sorunun cevabını kolay bir şekilde edinebileceksiniz. Forumlar üzerinden sizlere sunulan bahis siteleriyle ilgili bilgi edinebileceksiniz. Bahis siteleri hem lisanslı hem de lisanssız olarak çalışma gösterir. Lisanslı olarak çalışma gösteren bahis siteleri güvenilir bahis siteleri arasında yerini alsa da lisanssız olan bahis siteleri de güvenilir olmayan sitelerden olmamaktadır. Türkiye genelinde kaçak olarak çalışma gösteren bahis siteleri dolandırıcı olarak adlandırılmamaktadır. Türkiye genelinde lisansa sahip olmayan siteler kaçak olduğu için BTK tarafından veya TİB tarafından denetime maruz kalır. Denetime maruz kalan bahis sitesi de güncel giriş adresini değiştirir. Güncel giriş adresini değiştiren bahis sitesinin yeni adresi sizlere bahis forum siteleri üzerinden sunulur. Siz de bir bahis forum sitesine giriş yaptığınızda öncelikle kendi adınıza ait hesap açabilir daha sonra da bildirimleri aktif hale getirerek site üzerinde bir gelişme olduğunda sizlerle anında paylaşılacaktır. Siz de yeni bilgi edinmek ve bahis sitesi haberlerini almak için güvenilir bahis forumlarını tercih edebilirsiniz. Güvenilir bir bahis sitesine giriş yaptığınız zaman oyun oynayabilmek için bahis sitesine üyeliğiniz olması gerekiyor. Bahis sitesine üye olmak için genelde sitelerin sağ en üst kısmında yer alan kayıt ol veya üye ol butonuna tıklayarak siz de karşınıza bir üyelik formu çıkarmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan üyelik formunu doğru bilgilerle doldurduğunuz zaman siteye üye olacaksınız. Bir bahis sitesi üzerinden oyun oynayabilmek için bir diğer yapmanız gereken şey de siteye para yatırmaktır. Bahis sitesine yeterli meblağda para yatırdığınız tarafından site tarafından sizlere deneme bonusu sunulacaktır. Sizlere sunulan deneme bonusu sizlerin hem daha çok gelir elde etmesine hem de daha çok oyun oynamasına neden olur. Bahis siteleri tarafından sizlere sunulan deneme bonusunu hesabınıza tanımlayabilmek için site üzerinde bulunan canlı destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek ekibi bahis sitelerinde 7 gün 24 saat hizmet vermekle görevli kişilerden oluşmaktadır. Siz de aklınıza takılan soruların cevabını canlı destek ekibine ücretsiz bir şekilde sorarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca pek çok site üzerinde canlı destek ekibine soru sormak için siteye üye olma şartı da istenmemektedir. Bahis siteleri üzerinde yer alan oyunlara da bakacak olursak bu oyunlar arasında canlı bahis oyunları, casino oyunları, slot oyunları, bakara oyunları, poker oyunları, blackjack oyunları gibi oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlar arasında şüphesiz en çok tercih edileni de canlı bahis ya da canlı casino oyunları olmaktadır. Bu oyunları oynamak için bahis sitesine banka kartı, kredi kartı, papara, ecopayz, Astropay, mobil ödeme gibi yollarla hesabınıza para yatırmanız gerekiyor. Bahis sitelerinde genelde minimum yatırım miktarı 100 TL maksimum yatırım miktarı da 20.000 TL civarında olmaktadır. Bahis sitesine para yatırdıktan sonra site tarafından sizlere hem yatırım bonusu hem de yatırdığınız oyuna göre bonus tanımlanacaktır. Bu bonuslar sizlerin oynadığınız oyunu daha çok oynamanıza vesile olurken aynı zamanda daha çok gelir elde etmenize imkan tanır. Bahis siteleri tarafından sunulan bonuslar ne kadar fazla olursa oyun oynama imkanı daha çok olacak ve bahis tutkunlarına daha çok gelir elde ettirecektir. Bahis tutkunları gelir elde edebilmek için pek çok oyun oynayıp bahis sitelerinde vakit geçirirler. Bahis sitelerinde vakit geçirmek kadar gelir elde etmekte önemlidir. Bir bahis sitesinde boş boş oyun oynadığınızda bu site sizi hem sıkacak hem de sizin gelir elde etmenizi engelleyecektir. Bundan ötürü size çok para kazandıran bir bahis sitesinde bulunduğunuz zaman vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Gerek Avrupa ülkelerinde gerek ise Türkiye’de çalışma gösteren pek çok bahis sitesi bulunmaktadır. Teknolojinin giderek gelişmesiyle beraber bahis sitelerinin varlığı da artış göstermiştir. Daha önce kıraathanelerde, casinolarda ya da kulüplerde oynanan bahis oyunları şimdilerde internet üzerinden oynanmaya başlandı. Bahis sitelerinin giderek artış göstermesi onları kalitesizleştirse de bazı siteler çizgisinden hiç çıkmamaktadır. Sizlere en güvenilir hizmeti sunmak için çalışmalarına devam eden bahis siteleri üzerinden oyun oynadığınız zaman hem daha çok gelir elde edecek hem de daha çok keyif alacaksınız. Boş vakitlerinizi verimli geçirebilmenin en önemli yolu güvenilir ve kaliteli bir bahis sitesinde oyun oynayabilmektir. Kaliteli bir sitede oyun oynadığınızda siz de bahis oynama keyfini yaşayabilecek ve fazlasınca gelir elde edebileceksiniz. Siz de vakit kaybetmeden güvenilir bir siteye giriş yaparak hem gelir elde edebilecek hem de boş vaktinizi verimli olarak geçirebileceksiniz. Türkiye’de çalışma gösteren pek çok bahis sitesi bulunmaktadır. Türkiye genelinde çalışma gösteren bahis sitesi sayısı ne kadar çok olsa da verilen oran da o kadar yüksek olmaktadır. Bir bahis sitesine giriş yaptığınızda ilk yapmanız gereken şey sitenin lisansını incelemek olmalıdır. Bir sitenin lisanslı olduğunu anlamanın en kolay yolu da sitenin sağ en alt köşesinde yer alan lisans amblemini incelemektir. Türkiye genelinde yasal olarak çalışma gösteren bahis sitesi sayısı oldukça azdır. Her ne kadar siteler yasal olarak çalışma gösterse de sizlere düşük oranlı bahis oynama imkanını sunduğu için sizlerin gelir elde etmesine imkan tanımaz. Fakat Türkiye genelinde lisanssız olan ve kaçak olarak çalışma gösteren bahis siteleri sizlere yüksek oranlı bahis oynama imkanını sunduğu için her daim daha çok gelir elde etmenize imkan tanır. Kaçak bahis sitesi demek güvenilir olmayan site anlamına gelmemektedir. Türkiye genelinde bahis siteleri illegal olarak çalışma gösterse de sizlerin hem gelir elde etmesine hem de güvenilir bir şekilde oyun oynamasına imkan tanır. Türkiye genelinde çalışma gösteren bahis siteleri illegal olarak çalışma gösterdiği için bazı zaman BTK ya da TİB tarafından denetime maruz kalır. Denetime maruz kalan bahis sitesi güncel giriş adresinin sonuna rakam ekleyerek yoluna devam eder. Sonuna rakam eklenen bahis sitesinin güncel giriş adresi sizlere sitenin sosyal medya hesabı üzerinden ya da kullanıcılara SMS yoluyla iletilir. Eğer sizin de siteye üyeliğiniz varsa aynı kullanıcı adı ve şifrenizle siteye giriş yapıp oyun oynamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İllegal çalışma gösteren bahis sitelerinin herhangi birinde eğer üyeliğiniz yoksa kendinize ait üyelik açarak siz de kesintisiz bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Bahis sitesinde üyelik açtığınızda eposta adresinize gelen aktivasyon linkine tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekiyor. Site üzerinden üyeliğinizi tamamladıktan sonra siteye oyun oynayabilmek için belirli meblağda para yatırmanız gerekiyor. Güvenilir bahis siteleri tarafından hesabınıza para yatırdığınızda bonus kazanabileceksiniz. Kazandığınız bonusları hesabınıza tanımlayarak daha çok oyun oynayabilmek için site üzerinde çalışma gösteren canlı destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek ekibine herhangi bir şekilde soru sorabilmek için siteye üye olma şartınız bulunmamaktadır. Siteye üye olmadan canlı destek ekibine sorular sorarak sitede olan tüm gelişmeleri, tüm oyunları ve tüm bonusları öğrenebilirsiniz. Vakit kaybetmeksizin güvenilir ve lisanslı bir bahis sitesine giriş yapıp hesabınıza para yatırarak oyun oynayabilirsiniz. Lisans dediysek bahis sitelerinin lisansı genellikle Malta’da olan Curacao şirketinden alınmıştır. Genelde Netent tarafından casino oyunlarının alt yapısının oluşması bu oyunların gelir elde ettireceği ve güvenilir bir şekilde oyun oynayacağı anlamına gelir. Son zamanların popüler oyunları arasında sanal bahis oyunları değil de canlı bahis oyunları yer almaktadır. Canlı bahis oyunları sizlere hem maçı seyretme hem de maçı seyrederken kupon oluşturma imkanını sunar. Normalde bir maçı seyretmek için futbol maçını yayınlayan platformlara para yatırmanız gerekiyor. Fakat güvenilir bahis siteleri üzerinde bulunan canlı TV seçeneği sayesinde siz de hem oyun oynayabilecek hem de maçı seyredebileceksiniz. Maçı izlerken kupon oluşturduğunuzda eğer kuponunuz tutarsa siz de gelir elde edebileceksiniz. Sanal bahis oyunları sizlere maç oynanmadan oyun oynama imkanını sunduğu için maç tahmini yapmanız oldukça kolay olmaktadır. Fakat canlı bahis oyunlarında maçı anlık olarak seyredebileceğiniz için o maçın nasıl sonuç vereceğini asla kimse tam manasıyla bilemez. Güncel oyunları takip ettiğiniz zaman siz de kupon oluşturduğunuzda hem kayıp oranınızı en aza indirebilecek hem de daha çok keyif alacaksınız. Bahis oynadığınız zaman oynadığınız bahis oyunlarının size kazandırması oldukça önemlidir. Düşünsenize bir saat sonra yayınlanacak bir maç var. Bu maçın tam saatinde eğer hesabınızda para varsa hem maçı seyredip hem de kupon oluşturarak gelir elde etme imkanına sahipsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden bahis sitesine giriş yaparak hemen kendinize ait üyelik açmalı ve hesabınıza para yatırarak gelir elde etme imkanına sahipsiniz. Bahis sitesine üye olmak için siteler tarafından sunulan tek şart da bahis kuponu oluşturacak olan kişinin 18 yaş ve üzerinde olmasıdır. Eğer 18 yaş altında olduğunuz tespit edilirse o zaman siteden uzaklaştırılacak ve oyun oynamanıza imkan tanınmayacaktır. Bundan ötürü siteye üye olurken kullandığınız bilgilerin kendinize ait olmasına ve kimlik onaylı hesap açmaya özen göstermeniz gerekiyor. Eğer öyle bir hesap açmazsanız bir anda hesabınız erişim engeline maruz kalır veya kapatılırsa o zaman sitede yer alan üyeliğinizi geri alamayabilirsiniz. Bundan dolayı kullandığınız tüm bilgilere dikkat etmeniz ve kendi bilgileriniz olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Bahis siteleri Türkiye’de veya Avrupa’da erişim engeline maruz kalınca site adresini değiştirerek çalışma göstermeye devam eder. Site adresi değiştiği zaman eğer üyeliğiniz varsa üyeliğinize bir şey olmayacağını bilmeniz gerekiyor. Mesela tam oyun oynarken bir kesinti yaşadıysanız korkmanıza hiç gerek yok. Hesabınızda isterseniz milyonlar olsun hiç fark etmez. Bahis sitesinin güncel giriş adresi açıldığı zaman bu adrese kendi bilgilerinizle giriş yaptığınızda oyun oynamaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Mesela hesabınızda 150 TL para olduğunu düşünelim. Bu parada herhangi bir kesinti olduğunu görürseniz korkmanıza gerek yok. Oynadığınız oyun yarıda kesildiği için bu kesinti oyuna kesilmiş olabilir. Bundan dolayı kaçak bahis sitelerinde hesabınıza çok para yatırmanıza gerek yok. Oynayacağınız oyun kadar hesabınıza para yatırdığınızda herhangi bir kesinti olduğunda aklınızda bir şey kalmayacak aynı zamanda bahis bağımlısı olmayacaksınız. Bahis siteleri sizlere her daim en güvenilir hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam eder. Güvenilir oyun oynamak demek sizlerin hem bilgilerinin saklanması hem de site üzerinde kazandığınız parayı kolayca hesabınıza geçirmenizi sağlar. Bahis sitesine üye olduktan sonra hesabınıza para yatırarak bahis, casino, rulet, canlı casino, slot oyunları, poker oyunları gibi oyunları oynayıp hem boş vaktinizi verimli olarak geçirebilecek hem de daha çok oyun oynayıp daha çok para kazanacaksınız. Bahis siteleri üzerinden oyun oynayabilmek için siteye üyeliğiniz olması gerektiğini unutmayın. Bahis siteleri sizlere her daim en güvenilir hizmeti sunmak için lisanslı olarak ya da güvenilir bir şekilde hizmet verir. Güvenilir bahis sitesi demek sizlerin her daim en güncel oyunları oynamanıza vesile olur. Bahis siteleri üzerinde bulunan canlı destek ekibi de sizlerin aklına takılan soruları cevaplamak adına çalışma gösterir. Bahis tutkunları tarafından sorulan en önemli soruların başında da bahis siteleri güvenilir mi sorusu yer almaktadır. Güvenilir bahis sitesi demek aslında ne lisanslı ne de başka bir özelliğe sahip olan site anlamına gelmez. Güvenilir bahis sitesi demek siz oyun oynadığınızda kazandığınız paraları kolay bir şekilde hesabınıza çekmenizi sağlayan bir bahis sitesi demektir. Örneğin bahis sitesine para yatırdınız. Para yatırdıktan sonra bahis veya casino oyunları arasından seçiminizi yaparak oyun oynadınız. Oyun oynadığınızda eğer yatırdığınız paranın daha fazlasını kazanırsanız bu parayı hesabınıza çekmek isteyebilirsiniz. Kazandığınız parayı hesabınıza çekmek için site üzerine üye olduktan sonra hesabınıza para yatırmak için kullandığınız banka kartını tercih etmelisiniz. Bu banka kartında yazan ismin size ait olması gerektiğini unutmayın. Bahis sitesine para yatırırken ya da para çekerken kendi hesap bilgilerinizi kullanmanız gerekiyor. Eğer kendinize ait kartınız yoksa bahis sitesine para yatıramayacak ya da para çekemeyeceksiniz. Bahis sitesi üzerinden oyun oynayabilmek için başta da söylediğimiz gibi siteye üyeliğiniz olması gerekiyor. Özellikle canlı bahis oyunları sizlere hem daha çok gelir elde ettirip hem daha çok keyif verse de sanal bahis oyunları daha çok tercih edilen oyunlardan olmaktadır. Bizim sizlere tavsiyemiz eğer bahis oynamaya yeni başladıysanız site üzerinde yer alan oyunları hem iyi araştırmalı hem de oranlarını iyi bilmelisiniz. Siz değerli üyelerine yüksek oranlı bahis oynama imkanını sunsa da sizlere güven içerisinde oyun oynama imkanı sunmadığı için site üzerinde sorun yaşayabilirsiniz. Güvenilir bahis siteleri sizlerden Türkiye cumhuriyeti kimlik numarası bilgilerinizi isteyeceğinden dolayı her siteye bu bilgileri vermemenizi tavsiye ederiz. Bundan dolayı bilgilerinizi verdiğiniz siteye dikkat etmeli ve bu yönlü oyun oynamalısınız. Eğer güvenilir olmayan bir siteye bilgilerinizi verirseniz sitede bilgilerinizin üçüncü kişilerle paylaşıldığını görüp büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Bundan dolayıdır ki güvenilir bir sitede oyun oynamalı ve ona göre hesabınıza para yatırmalısınız. Bir bahis sitesine giriş yaptığınızda ilk yapmanız gereken şey site tarafından sizlere sunulan oyunlar ya da oranlara bakmak yerine sitenin lisansını, üye sayısını ve para çekme yöntemlerini incelemektir. Bir site eğer sizlere kısa süre içerisinde kazandığınız parayı yatırıyorsa bu site güvenilirdir desek yanlış olmayacaktır. Bundan ötürü sizlere her daim güven içerisinde oyun oynama imkanını sunan bahis sitesinde oyun oynamanız oldukça önemlidir. Sizde fazla vakit kaybetmeden en iyi hizmeti sizlere sunan bahis sitesine giriş yapıp hemen üye olma aşamalarını takip edip siteye üye olduktan sonra hesabınıza oyun oynamaya yetecek kadar para yatırdığınızda hem daha çok gelir elde edebilecek hem de daha çok keyif alabileceksiniz. Sizlere her daim en iyi ve en bol kazançlı oyun oynama imkanını sunan bahis sitelerini bahis forum üzerinden öğrenerek daha iyi bahis oynayabileceksiniz. Bahis forum siteleri sizlere her daim en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına devam eden siteleri sizlere sunmakla beraber aynı zamanda sizlere sunulan promosyonları da anlatmaktadır. Siz de promosyonları öğrenip en çok promosyon veren siteye giriş yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.
Üst